Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładówSerwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
Idea i cele


Ogólnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej jest jedynym profesjonalnym serwisem internetowym w Polsce, łączącym w sobie niepodważalną zasadność swego istnienia na tle skutecznej i wyrazistej prezentacji Zakładów Pracy Chronionej, z niemniej ważnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, jaki dla większości przedsiębiorstw w kraju i zagranicą stanowi czytelne i szczegółowe zebranie tego typu informacji w jednym miejscu.
Podstawowym celem serwisu jest przede wszystkim ułatwienie dostępu do informacji na temat wszystkich Zakładów Pracy Chronionej w Polsce, ich produktów i usług oraz korzyści wynikających z współpracy i kooperacji z nimi. Mamy nadzieję, że potencjał informacyjny naszej witryny w połączeniu z uniwersalnym charakterem jej użyteczności będzie służył zarówno wszystkim Zakładom Pracy Chronionej w naszym kraju, jak również szerokiemu gronu ich klientów z Polski i zagranicy pozyskanych za naszym pośrednictwem.Serwis Ogólnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej wprowadza i udoskonala relacje klient - partner - dostawca, świadczy usługi marketingowe, które przyczyniają się do pozyskania nowych dróg wzrostu obrotów, realizuje przedsięwzięcia komercyjne o charakterze promocyjnym, marketingowym i charytatywnym. Ponadto dystrybuuje i promuje nowoczesne narzędzia internetowe do prowadzenia biznesu, prezentuje profesjonalne możliwości promocji w internecie oraz wspiera rehabilitację i zatrudnienie osób niepełnosprawnych poprzez właściwy i skuteczny dostęp do informacji na temat placówek rehabilitacyjnych i miejsc pracy.
Naszą ideą jest skuteczna promocja i profesjonalna prezentacja Zakładów Pracy Chronionej wśród przedsiębiorstw w całym kraju, jak również zagranicą. Poprzez reklamę w internecie za pośrednictwem Bazy mamy w zamiarze udostępniać szczegółowe informacje na temat reklamujących się u nas Zakładów Pracy Chronionej wszystkim tym podmiotom gospodarczym, które zainteresowane są współpracą z nimi. W naszej bazie teleadresowej znajduje się ok. 3700 zakładów posiadających status zakładu pracy chronionej, zatrudniających osoby niepełnosprawne.
Ponadto zamierzeniem naszego serwisu jest szeroko pojęta promocja produktów i usług Zakładów Pracy Chronionej. Nasz serwis aktualizowany jest codziennie przez kilkuosobowy zespół administracyjny. Potencjał medialny naszego serwisu wyrażony jest kilkunastoma tysiącami odwiedzin w skali miesięcznej.
Zakładom Pracy Chronionej obecnym w naszej Bazie zapewniamy profesjonalną pomoc w pozyskiwaniu właściwych kontrahentów z całego kraju jak również z zagranicy. Usługi te świadczymy nieodpłatnie. Przedsiębiorstwom, które z kolei wyrażą chęć odnalezienia wśród Z.P.CHr. swego partnera gospodarczego oferujemy pomoc w szybkim i skutecznym jego doborze. Zarówno Zakładom Pacy Chronionej prezentowanym w naszym serwisie, jak również przedsiębiorstwom poszukującym wśród nich swego odbiorcy lub dostawcy oferujemy możliwość darmowego zamieszczania ogłoszeń w naszej Bazie (np. o współpracy) oraz usługę rozesłania ich do wielu potencjalnych klientów i partnerów handlowych drogą elektroniczną przy wykorzystaniu naszej wielotysięcznej bazy adresów e-mail.
Naszym podstawowym celem jest dokładanie wszelkich starań, przy wykorzystaniu wszystkich swoich możliwości, by reklama u nas stanowiła dla Zakładów Pracy Chronionej niezbędny i pomocny element ogólnopolskiej i zagranicznej promocji, a dla ich potencjalnych klientów profesjonalny i łatwy sposób na pozyskanie partnera gospodarczego.
Serwis nasz służy również propagowaniu pomocy osobom niepełnosprawnym. Są na niej umieszczane adresy placówek rehabilitacyjnych, organizacji, ośrodków pomagających niepełnosprawnym. Ponadto przyszłościowe założenia naszej witryny przewidują szereg konkursów, akcji i promocji - zarówno tych mających znaczenie marketingowe jak i społeczne i charytatywne - organizowanych wespół z chętnymi do wzięcia w nich udziału Zakładami Pracy Chronionej lub też innymi przedsiębiorstwami. W niedalekiej przyszłości prezentować będziemy w naszym serwisie również wyroby wyprodukowane przez zakłady pracy chronionej (Internetowa Giełda Produktów Zakładów Pracy Chronionej).
Dzięki uaktualnianym na bieżąco informacjom użytkownicy naszej witryny mają również dostęp do wiadomości na temat Zakładów Pracy Chronionej w Polsce pod kontem ogólnym, tj. ich liczby, liczby zatrudnionych w nich osób w tym niepełnosprawnych, akty prawne, ustawy i wiele innych. Dostęp do Bazy i wszystkich informacji jest powszechny i bezpłatny. Administracja naszego serwisu jest w codziennym kontakcie z przeszło 2000 zakładami pracy chronionej oraz naszymi subskrybentami za pośrednictwem rozsyłanych pocztą elektroniczną codziennych informacji.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Napiszcie do nas: baza@bazazpchr.pl

 
Ostatnio dodane
•  
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!