Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładówSerwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
O nas

W tym miejscu chcielibyśmy pokrótce przedstawić Państwu historię wprowadzenia w życie pomysłu stworzenia Ogólnopolskiej Bazy Zakładów Pracy Chronionej oraz przyczyny, dla których podjęliśmy się wyjścia naprzeciw licznym sugestiom kooperujących z nami zaprzyjaĽnionych Zakładów Pracy Chronionej. Niech względy, którymi kierowaliśmy się przy tworzeniu tego serwisu uświadomią Państwu niepodważalną zasadność jego istnienia, a informacje i możliwości, jakie dzięki niemu uzyskacie okażą się przydatne.
Wierzymy, że Ogólnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej będzie gwarantowała nie tylko dostęp do możliwości czytelnej, masowej prezentacji wybranej grupy podmiotów gospodarczych, jaką stanowią w tym przypadku Zakłady Pracy Chronionej, lecz okaże się również pomocna dla pozostałych przedsiębiorstw. Zamysłem Administracji Bazy jest zarówno promowanie Zakładów Pracy Chronionej, jak również umożliwienie innym przedsiębiorstwom szybkiego dotarcia do nich i podjęcia współpracy.
Podczas wieloletniej współpracy z wieloma Zakładami Pracy Chronionej poznaliśmy szczegółowo strukturę ich funkcjonalności, potrzeby i chęć rozwoju na tle pogłębiającej się konkurencyjności nie tylko zagranicznych grup kapitałowych, ale również prężnie rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Mając na uwadze świadomość potęgi internetowej reklamy, jak również obserwując powstawanie i rozwój różnych serwisów tematycznych w sieci internetowej postanowiliśmy stworzyć serwis Zakładów Pracy Chronionej - witrynę, która (w formie bazy danych) pomoże im wypromować swoje produkty i usługi i uczyni je bardziej zauważalnymi. Mamy nadzieję, że uznacie Państwo nasz zamysł i przyczynicie się do jego rozwoju. Liczymy na współpracę.

Firma nasza zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług w zakresie szeroko pojętego marketingu, usługami reklamowo - promocyjnymi (promocja w internecie, tworzenie stron www, multimedialne prezentacje, e-mailing, kojarzenie firm). Zajmujemy się również dystrybucją sprzętu komputerowego, biurowego, oprogramowania (w tym wykonawstwem sieci teleinformatycznych). Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę.

Więcej informacji o naszej firmie na stronie http://www.nikomsystem.pl

Z poważaniem
Administracja Bazy
 
Ostatnio dodane
•  
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!