Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładówSerwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
Tworzenie stron WWW

Czym jest reklama w internecie?
   W ostatnich latach internet stał się podstawowym narzędziem w prowadzeniu działalności gospodarczej, nieocenionym medium służącym do szybkiej wymiany korespondencji, promocji produktów i usług, udostępniającym możliwości prezentacji firmy w perspektywie ogólnoświatowej. Stosunkowo tani koszt wdrożenia i utrzymania reklamy w internecie w porównaniu do jej efektów, na które składają się min.: nieograniczony czas działania, możliwość zamieszczenia dowolnej ilości informacji, bieżącej aktualizacji, wygodny i szybki sposób komunikowania się z klientami, plasują ją w czołówce priorytetowych założeń szeroko pojętego marketingu w działalności każdej firmy, mającej w zamiarze nie tylko utrzymanie się na rynku, ale również swój rozwój i sprostanie konkurencji. Coraz częściej internetowa prezentacja zaczyna stanowić niejako wizytówkę firmy, a jej rozwiązania graficzno - estetyczne są wyznacznikiem prestiżu. Powszechnym zjawiskiem staje się fakt, że większość przyszłych klientów danej firmy, ma z nią styczność po raz pierwszy właśnie zapoznając się z jej ofertą za pomocą internetu, a pierwsze wrażenie, jakie wywiera na nich prezentacja w sieci pozwala im postrzegać ją w przyszłości w pozytywnych kategoriach.
   Wychodząc naprzeciw sprostaniu realizacji przedsięwzięć związanych z potrzebą wdrożenia profesjonalnej internetowej prezentacji - naszym Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę w zakresie:
  • stworzenia projektu oraz wykonania strony www,
  • opracowania rozwiązań technicznych i graficznych,
  • pomocy w wyborze odpowiedniej domeny www,
  • przydzielenia miejsca na naszym serwerze i utrzymania strony www,
  • aktualizacji strony w ramach potrzeb,
  • stworzenia możliwości osobistej aktualizacji poprzez własne narzędzie administrujące,
  • wydzielenia darmowych kont poczty elektronicznej dla posiadaczy stron www na naszym serwerze,
  • tworzenia sklepów internetowych,
  • tworzenia serwisów branżowych.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM:

Wersja standardowa
Wersja zawiera standardową prezentację firmy na stronach internetowych stworzonych w oparciu o szatę graficzną przygotowaną przez zespół naszych grafików lub materiały dostarczone przez Państwa. Zazwyczaj składa się ze strony głównej oraz sześciu podstron, na których zawarte są bardziej szczegółowe dane o firmie dotyczące historii firmy, pełnej oferty, cennika itd. Układ stron umożliwia również stworzenie obszernej prezentacji oferowanych produktów, większej ilości zdjęć, odnośnik do poczty elektronicznej, licznik odwiedzin, formularz kontaktu elektronicznego i inne.
Realizacja 399,00 VAT
Roczny koszt utrzymania na serwerze: 99,00 zł + VAT
nasza domena www.nazwafirmy.zpchr.pl - GRATIS!
konta e-mail: 5
 
Wersja rozbudowana
Wersja ta zapewnia wszystkie możliwości standardowe. Dodatkowo możliwość wdrożenia bardziej zaawansowanych projektów graficznych, banerów, statystyki odwiedzin strony, dziesięć i więcej podstron, rozbudowana prezentacja produktów wraz z ofertami zdjęciowymi, cenniki, formularze, zamówienia i inne wg. uzgodnień.
Realizacja 499,00 VAT
Roczny koszt utrzymania na serwerze: 99,00 zł + VAT
nasza domena www.nazwafirmy.zpchr.pl - GRATIS!
konta e-mail: 5 - 10
 
Każda z wersji zawiera konto poczty elektronicznej o pojemności 50MB.
 
Dodatkowe opłaty
Każdorazowa aktualizacja w zależności od wielkości zmian: od 50,00 zł + VAT

Podajemy do wiadomości naszych Klientów, że w dziedzinie tworzenia serwisów i stron internetowych nie istnieją żadne ujednolicone standardy cenowe - każda propozycja wdrożenia projektu witryny i jej wartość powinna być postrzegana w kategorii indywidualnej i w znacznej mierze zależy od zamierzeń zleceniodawcy.


 
Ostatnio dodane
•  
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!